Jste nový zákazník?

Získej slevu!
 
 
 
 

Často kladené otázky

 

Co potřebuji, abych mohl zažádat o online půjčku?

Především musíte splnit naše základní podmínky. Před zahájením procesu žádosti se ujistěte, že máte po ruce

občanský průkaz a jeden další doklad (např. pas, řidičský průkaz, zbrojní průkaz nebo také rodný list), doklad o příjmu, mobilní telefon, přístup k internetu, abyste se mohli přihlásit na email a v neposlední řadě také
číslo svého bankovního účtu a doklad o tom, že je účet Váš (výpis z účtu).

 

Co je doklad o příjmu?

Doklad, ze které vyplývají příjmy za poslední dva měsíce. Kopie výplatních pásek, výpis z účtu dokládající pravidelné měsíční příjmy platu nebo mzdy, daňové přiznání, rozhodnutí o přiznání důchodu, doložení příjmu z pronájmu (smlouva o pronájmu + výpis z účtu prokazující pravidelné placení tohoto nájmu) apod.

 

Nedostal jsem PIN kód SMSkou. Co mám dělat?

Překontrolujte si, prosím, zda jste zadali správné telefonní číslo. Pokud se Vám nedaří zjistit chybu, oznamte nám tento problém na telefonu: 226 254 777, emailu: emma@emmascredit.cz nebo na Facebooku.

 

Převedl jsem 1 Kč, ale bankovní účet stále není potvrzený, co mám dělat?

Nejprve se ujistěte, že jste skutečně převedli 1 Kč z téhož bankovního účtu jako je ten, který jste uvedli v žádosti o půjčku.
Pokud jste vše provedli podle výše uvedených pokynů a je to již více než dva dny od doby, kdy jste převod uskutečnili, prosím, kontaktujte náš zákaznický servis.

 

Jak si mohu ověřit svoji žádost a stav půjčky?

E-mailem obdržíte oznámení týkající se stavu Vaší půjčky nebo dostanete okamžitou odpověď na konci procesu. Pokud nedostanete okamžitou odpověď nebo e-mail, zkontrolujte si, prosím, složku Spam ve Vašem e-mailu nebo složku souborů určených do koše. Pokud oznámení nadále nemůžete najít, kontaktujte nás, prosím, a my Vám pomůžeme.

 

Moje půjčka byla schválena. Kdy budou peníze uloženy na mém účtu?

Peníze převádíme obvykle do 30 minut od chvíle, kdy jsme provedli Vaše ověření a obdrželi všechny zákonnem vyžadované doklady. Doba trvání převodu se mezi jednotlivými bankami liší. Pokud máte bankovní účet zřízen u Komerční banky, Raiffeisenbank, ČSOB, České Spořitelny, případně, Fio Bank u UniCredit Bank, můžete finance očekávat maximálně do hodiny od dokončení žádosti, v rámci pracovní doby.
V případě, že máte bankovní účet zřízen u jiné banky, může převod trvat až dva pracovní dny.
Další detaily ohledně doby převodu Vám zašleme e-mailem.

 

Moje žádost o půjčku byla zamítnuta. Co mám dělat? 

Půjčky zamítneme pouze tehdy, když náš automatický systém bodování pečlivě zvážil všechny okolnosti.
Chceme půjčovat jen lidem, o kterých se domníváme, že budou schopni splatit půjčku bez přílišného finančního stresu.
Pokud se Vaše situace změnila od poslední zamítnuté žádosti, můžete to zkusit ještě jednou a žádost poslat. Pokud je Vaše situace stejná i naše odpověď bude stejná.

 

Jak zkontroluju zůstatek na účtu a datum splatnosti? 

Přihlašte se, prosím, do sekce "Můj účet" na www.emmascredit.cz s využitím Vašich  přihlašovacích údajů a zde najdete desku upravenou dle Vašich potřeb se všemi podrobnostmi, které se týkají Vaší půjčky.

 

Nedostal jsem email s vyhodnocením mé žádosti.

V případě, že se Vám nedaří najít náš email, zkontrolujte, prosím, složku SPAM. Může se stát, že kvůli nastavení Vaší emailové schránky, byl email od naší společnosti automaticky vhozen do spamů.

 

Jak splatím svoji rychlou půjčku?

Splacení je možné na naši webové stránce přihlášením se na Váš účet a zadáním sekce můj účet. Zde máte možnost splatit půjčku prostřednictvím bankovního převodu.

 

Mohu splatit půjčku dříve, než bylo naplánováno?

Ano, v případě, že se rozhodnete uhradit půjčku v před termínu, budete platit úrok pouze za dny, po které jste měli peníze skutečně vypůjčené. Po přihlášení se do sekce “Můj účet” na našich internetových stánkách máte možnost neustále sledovat stav Vaší půjčky, zjistit aktuální částku a prostřednictvím internetového bankovnictví půjčku uhradit.

 

Mohu půjčku uhradit po částech?

Ano, po dobu trvání Vaší půjčky můžete libovolně zasílat částky a takto ji postupně splácet. Nejprve budou úhrady použity na zaplacení úroku a poplatků, až po jejich úplném splacení přijde řada na původní zapůjčenou částku.

 

Mohu si prodloužit svoji půjčku?  

Je nutné, abyste půjčku plně uhradili do data splatnosti. Nicméně, v případě, že si přejete platbu odložit, máte možnost tak učinit do 23:50 dne splatnosti.
Jediné co musíte udělat je zaplatit úroky z původní zapůjčené částky + uhradit poplatek za prodloužení ve výši 70 Kč. Prodloužit půjčku můžete po přihlášení do sekce “Můj účet”. První prodloužení je automaticky nastaveno na 30 dní, druhé na 20 ,třetí a více pak na 10 dní.

 

Co se stane, když nesplatím svoji půjčku?

My se snažíme této situaci vyhnout a velká většina zákazníků opětuje důvěru, kterou do nich vkládáme. Doufáme tedy, že k tomu nikde nedojde, ale zde je upřímné vysvětlení, co se může stát, pokud nesplatíte zůstatek, jak bylo dohodnuto…

Pokud se dostanete
do prodlení, znamená to, že k úroku budete dále muset platit smluvní pokutu ve výši 0,1 % denně z dlužné částky, úrok z prodlení v zákonné výši a náhradu našich nákladů na vymáhání ve výši 30 Kč denně.

Budeme-li muset Váš dluh vymáhat soudně, dlužná částka se významně navýší o další náklady.

Stručně řečeno, nežádejte o půjčku, o které si myslíte, že budete mít problém splatit ji v plné výši a včas. Opravdu to nestojí za potenciální následky.

 

Právě jsem splatil svoji první půjčku u Emma’s Credit. Jak mohu zažádat o další rychlou půjčku?

Můžete se přihlásit na svůj účet a zahájit rychlé a zkrácené zpracovávání žádosti. Systém Vám předloží všechny údaje, které jste vyplnili již dříve, když jste žádali o půjčku. Pokud se Vaše údaje změnily, aktualizujte je a pokračujte dále v procesu jako poprvé, tentokrát bez ověřování Vašeho bankovního účtu, e-mailu nebo telefonního čísla, pokud tyto zůstaly beze změny.

 

Již mám otevřenou jednu půjčku a chci si vzít další. Je to možné?

Současně obdržíte pouze jednu nesplacenou půjčku. Jakmile splatíte Vaši současnou půjčku, můžete si vzít novou.

 

Jak mohu aktualizovat své bankovní údaje?

Pokud došlo ke změně Vašeho bankovního účtu během doby, kdy máte od naší společnosti stávající půjčku, nemusíte změnu hlásit. Jakmile si zažádáte o další půjčku, budete mít možnost aktualizovat svůj bankovní účet. V tomto případě je nutné, abyste opět převedli 1 Kč na jeho potvrzení.
Při úhradě půjčky prostřednictvím online platební brány ThePay se Vám vždy vygenerují platební údaje jako číslo účtu, na který platbu odeslat a zároveň také variabilní symbol, který je pouze jednorázový.
Pokud Vám byla půjčka schválena a Vy se ještě před převedením prostředků na účet rozhodnete zadaný bankovní účet změnit na jiný, prosím, kontaktujte náš zákaznický servis na telefoním čísle 226 254 777. Naši pracovníci stornují stávající žádost o půjčku a Vy si pak budete moci podat žádost novou, s již aktualizovaným číslem bankovního účtu.

 

Podle čeho se rozhodnete, zda poskytnout či neposkytnout někomu půjčku?

Především musíte splňovat naše základní podmínky. Součástí našeho automatického rozhodovacího procesu je ověřování úvěruschopnosti. Máme moderní specializované ověřovací systémy, protože chceme půjčovat pouze lidem, o kterých se domníváme, že budou schopni splatit půjčku bez přílišného finančního stresu. Abyste měli tu nejlepší šanci ke schválení, dbejte na to, abyste nám během žádosti poskytli co nejvíce informací a zároveň se ujistěte, že jsou přesné.

 

Jak zjistím své hodnocení v rámci zákaznického klubu Emmas Credit?

Náš obor podnikání je založen na vzájemné důvěře. Jakmile si alespoň jednou vezmete půjčku u Emma’s Credit a splníte půjčku a věrnostní podmínky klubu, dostanete prostřednictvím e-mailu informace o svém členství v zákaznickém klubu Emma’s Credit. Přečtěte si více o zákaznickém klubu Emma’s Credit.

 

Proč bylo mé zákaznické hodnocení sníženo?

Zákazník může přijít o výhody, které nabízí členství v zákaznickém klubu Emmas Credit v případě, že neuhradil včas svou poslední půjčku.
Ale nezoufejte!
Pokud další půjčku uhradíte podle smluvních podmínek, můžete získat své klubové výhody nazpět.

 

Jak vím, že je to bezpečná webová stránka?

Vždy je dobré se ujistit, že webová stránka, na které se nacházíte, je bezpečná. Můžete si to ověřit tak, že se ujistíte o přítomnosti visacího zámku v horním levém nebo pravém rohu Vaší URL adresy. V případě, že se namísto toho objeví pouze slovo “bezpečný” napsané na webové stránce, stránka není zabezpečená. Měli byste se také ujistit, že se v adrese nachází  "https://" před URL (všimněte si  "s" pro bezpečnostní vrstvu zdířek nebo zakódování). Když uvidíte oba tyto charakteristické znaky, veškerá komunikace poskytovaná na webové stránce, na které se právě nacházíte, je zakódovaná a bezpečná.  Emma’s Credit je bezpečná webová stránka. Když vstoupíte na naši webovou stránku: https://www.emmascredit.cz/ , uvidíte zelený visací zámek.

 

Jak zkontaktovat Emma’s Credit? 

Všechny naše kontaktní údaje jsou k dispozici na naší kontaktní stránce.

Nebo nás můžete kontaktovat na Facebooku.

 

Roční procentní sazba nákladů na spotřebitelský úvěr (RPSN) je počítána dle následujícího vzorce:

Roční procentní sazba nákladů se vypočte podle tohoto vzorce:
formula above!!!!

kde:
X je roční procentní sazba nákladů,
m je číslo posledního čerpání,
k je číslo čerpání, proto 1 ≤ k ≤ m,
Ck je částka čerpání k,
tk je interval vyjádřený v letech a zlomcích roku mezi datem prvního čerpání a datem každého následného čerpání, proto tl = 0,
m′ je číslo poslední splátky jistiny nebo nákladů,
l je číslo splátky jistiny nebo nákladů,
Dl je výše splátky jistiny nebo nákladů,
sl je interval vyjádřený v letech a zlomcích roku mezi datem prvního čerpání a datem každé splátky jistiny nebo nákladů.
Vysvětlivky:
a) Částky placené oběma stranami v různých okamžicích nemusí být nutně stejné a nemusí být nutně placeny ve stejných intervalech.
b) Počátečním datem je datum prvního čerpání.
c) Časové intervaly použité ve výpočtech se vyjadřují v letech nebo ve zlomcích roku. Má se za to, že rok má 365 dní (nebo 366 dní u přestupných roků), 52 týdnů nebo 12 stejně dlouhých měsíců. Má se za to, že takový měsíc má 30,41666 dní (tzn. 365/12), a to bez ohledu na to, zda se jedná o přestupný rok.
d) Nelze-li časové intervaly použité ve výpočtech vyjádřit celým číslem počtu týdnů, měsíců nebo let, vyjádří se celým číslem počtu jednoho z uvedených časových úseků v kombinaci s počtem dní. Při použití dní se
1. počítá každý den včetně víkendů a svátků,
2. stejné časové úseky a poté dny odpočítávají směrem nazpět ke dni prvního čerpání,
3. délka období ve dnech určí bez prvního dne a včetně posledního dne a vyjádří se v letech tak, že se toto období vydělí počtem dní (365 nebo 366) úplného roku počítaného nazpět od posledního dne do téhož dne předchozího roku.
e) Výsledek výpočtu se vyjadřuje s přesností na nejméně jedno desetinné místo. Je-li hodnota číslice na následujícím desetinném místě větší nebo rovna 5, hodnota číslice na příslušném desetinném místě se zvyšuje o jednu.
f) Rovnice může být přepsána pomocí jediné sumy toků (Ak), které budou kladné nebo záporné, neboli poskytnuté nebo přijaté v obdobích 1 až n, vyjádřených v letech, tj.
n
S
=

Ak(1 + X)-tk
k=1
kde S je celková současná hodnota toků, přičemž X se stanoví tak, aby hodnota S byla nulová.