Jste nový zákazník?

Získej slevu!
 
 
 
 

Jak si posunout termín splatnosti?

Jak si posunout termín splatnosti půjčky?

Je potřeba splatit půjčku v plné výši do termínu splatnosti půjčky, který jste si zvolili.

Pokud si však přejete odložit termín splatnosti, budete si muset prodloužit svoji půjčku splacením celkového úroku a poplatku za prodloužení ve výši 70 Kč do termínu splatnosti do 23:50 hod.

Posunutí splatnosti půjčky

Přihlaste se na svůj účet u Emma’s Credit a zadejte sekci můj účet.


Pokud je prodloužení Vaší půjčky schváleno, první prodloužení trvá 30 dní, druhé prodloužení 20 dní, třetí a každé další 10 dní.

 

Pokud nemůžete zaplati přes naše internetové stránky, můžete peníze vložit přímo na pobočce některé z bank. V takovém případě , prosíme, kontaktujte náš zákaznický servis, aby vám naši pracovníci sdělili aktuální platební údaje (zejména variabilní symbol).

 

Požádejte o půjčku

Kolik peněz?

 
 

 

Na kolik dní?

 
 

dní

 
 

Vypůjčeno

2,000.00

 

+ Úrok

0.40

 
 

= Celková částka

2.40

 
 
 
 

emmascredit.cz

Vítejte na Emma's credit! Můžeme na Váš účet odeslat 3000 Kč do 30 minut.

 

Úroky budou splatné tímto způsobem: jednorázově ke dni splatnosti společně s jistinou. Společnost Emmas Credit s.r.o. byla založena roku 2014,jako zprostředkovatel rychlých, bezpečných, online půjček.
Naším cílem v Emma's Credit je činit finanční prostředky dostupné, když je zrovna potřebujete, ať je to z jakéhokoli důvodu, a to prostřednictvím krátké, jednoduché a bezpečné žádosti.
Zažádejte si o online půjčku kdykoliv, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a dozvíte se výsledek okamžitě. V případě, že Vám bude půjčka schválena, můžete finanční prostředky očekávat na účtu maximálně do třiceti minut v průběhu pracovní doby.
Pokud si zažádáte mimo pracovní dobu, můžete finanční prostředky očekávat následující pracovní den.
Pro nové klienty je výše možné částky mezi 500 Kč- 3000 Kč na dobu 1-30 dní. Pro vracející se zákazníky poskytujeme půjčky až do výše 7000 Kč až na dobu 45 dní.
Maximální výše smluvního úroku je 1% denně, tzn. 365% ročně.
Chápeme, že v životě mohou nastat něčekané události, které mohou mít za následek neschopnost splatit půjčku včas, proto umožňujeme našim klientům změnit si dobu splatnosti, stačí pouze zaplatit nahromaděný úrok a poplatek za prodloužení.
V případě, že nemůžete uhradit sovu půjčku, kontaktujte prosím náš zákaznický servis. Pokusíme se společně s Vámi najít nějaké řešení.
Pokud se dostanete do prodlení, znamená to, že ke smluvnímu úroku budete dále muset platit smluvní pokutu ve výši 0,1 % denně z dlužné částky, úrok z prodlení v zákonné výši a náhradu nákladů na vymáhání ve výši 30 Kč denně.
Prodlení může nepříznivě ovlivnit Vaše šance na získání další půjčky od Emmas Credit stejně jako od jiných nebankovních společností.