Jste nový zákazník?

Získej slevu!
 
 
 
 

Jak uhradit dlužnou částku?

Jak uhradit dlužnou částku?

Splacení půjčky je možné na naší internetové stránce po přihlášení se do sekce “Můj účet”. Tam budete mít možnost poslat platbu převodem z vašeho bankovního účtu.

Jak splatit půjčku dříve

Pokud byste rádi splatili půjčku dříve, není to problém. Přijímáme dřívější platby bez jakéhokoli dalšího příplatku.  Pokud splatíte půjčku dříve, ušetříte úrok ve dnech, ve kterých už půjčku nemáte!

Když chcete splatit svoji půjčku, přihlaste se v sekci Můj účet a proveďte splacení. Splacení je možné bankovním převodem.

Pokud nemůžete zaplati přes naše internetové stránky, můžete peníze vložit přímo na pobočce některé z bank. V takovém případě , prosíme, kontaktujte náš zákaznický servis, aby vám naši pracovníci sdělili aktuální platební údaje (zejména variabilní symbol).

Nebankovní půjčky jsou v dnešní době velmi rozšířenou formou půjček, díky jejich jednoduchosti a snadné dostupnosti. V čem spočívá jejich přitažlivost je hlavně možnost rychle si půjčit na kratší dobu bez nutnosti dokládat jakékoli dokumenty.

 

Požádejte o půjčku

Kolik peněz?

 
 

 

Na kolik dní?

 
 

dní

 
 

Vypůjčeno

2,000.00

 

+ Úrok

0.40

 
 

= Celková částka

2.40

 
 
 
 

emmascredit.cz

Vítejte na Emma's credit! Můžeme na Váš účet odeslat 3000 Kč do 30 minut.

 

Úroky budou splatné tímto způsobem: jednorázově ke dni splatnosti společně s jistinou. Společnost Emmas Credit s.r.o. byla založena roku 2014,jako zprostředkovatel rychlých, bezpečných, online půjček.
Naším cílem v Emma's Credit je činit finanční prostředky dostupné, když je zrovna potřebujete, ať je to z jakéhokoli důvodu, a to prostřednictvím krátké, jednoduché a bezpečné žádosti.
Zažádejte si o online půjčku kdykoliv, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a dozvíte se výsledek okamžitě. V případě, že Vám bude půjčka schválena, můžete finanční prostředky očekávat na účtu maximálně do třiceti minut v průběhu pracovní doby.
Pokud si zažádáte mimo pracovní dobu, můžete finanční prostředky očekávat následující pracovní den.
Pro nové klienty je výše možné částky mezi 500 Kč- 3000 Kč na dobu 1-30 dní. Pro vracející se zákazníky poskytujeme půjčky až do výše 7000 Kč až na dobu 45 dní.
Maximální výše smluvního úroku je 1% denně, tzn. 365% ročně.
Chápeme, že v životě mohou nastat něčekané události, které mohou mít za následek neschopnost splatit půjčku včas, proto umožňujeme našim klientům změnit si dobu splatnosti, stačí pouze zaplatit nahromaděný úrok a poplatek za prodloužení.
V případě, že nemůžete uhradit sovu půjčku, kontaktujte prosím náš zákaznický servis. Pokusíme se společně s Vámi najít nějaké řešení.
Pokud se dostanete do prodlení, znamená to, že ke smluvnímu úroku budete dále muset platit smluvní pokutu ve výši 0,1 % denně z dlužné částky, úrok z prodlení v zákonné výši a náhradu nákladů na vymáhání ve výši 30 Kč denně.
Prodlení může nepříznivě ovlivnit Vaše šance na získání další půjčky od Emmas Credit stejně jako od jiných nebankovních společností.