Jste nový zákazník?

Získej slevu!
 
 
 
 

Jak to funguje

Získat půjčku online od Emma’s Credit je rychlé a jednoduché

žádost o půjčku online

1

Zažádat o půjčku online

K získání rychlé půjčky online využijte našich informací a pečlivě se rozhodněte, kolik si chcete půjčit a na kolik dní. Názorně Vám ukážeme plnou výši splátky, neexistují žádné skryté poplatky. Jakmile jste hotovi, klikněte na “zažádat nyní”. Pak se Vás zeptáme na několik podrobností týkající se Vaší osoby, aby se náš automatický systém mohl správně rozhodnout s ohledem na Vaši žádost.

Ujistěte se prosím, že máte po ruce občanský průkaz a jeden další doklad (např. pas, řidičský průkaz, zbrojní průkaz nebo také rodný list), doklad o příjmu, mobilní telefon, přístup k internetu, abyste se mohli přihlásit na email a v neposlední řadě také číslo svého bankovního účtu a doklad o tom, že je účet Váš (výpis z účtu), protože se Vás na ně budeme v rámci podání žádosti o půjčku ptát.

 
 
 

2

Obdržení naší odpovědi

Náš automatický systém za pár sekund rozhodne, zda Vám byla půjčka schválena. Naši odpověď získáte ihned po odeslání žádosti. Pokud je Vaše půjčka schválena, budete muset ověřit svoji e-mailovou adresu a bankovní účet.

 
 
schválení půjčky online
 
 
získání půjčky online a převod prostředků

3

Získání finančních prostředků

Po dokončení výše zmíněných kroků budou peníze na Váš účet odeslány do 30 minut, a to v případě, že jste dokončili proces během pracovní doby. Mimo pracovní dobu by měly být peníze převedeny na Váš účet následující pracovní den nejpozději do 11:00 hod.

 
 
 

Požádejte o půjčku

Kolik peněz?

 
 

 

Na kolik dní?

 
 

dní

 
 

Vypůjčeno

2,000.00

 

+ Úrok

0.40

 
 

= Celková částka

2.40

 
 
 
 
 

emmascredit.cz

Vítejte na Emma's credit! Můžeme na Váš účet odeslat 3000 Kč do 30 minut.

 

Úroky budou splatné tímto způsobem: jednorázově ke dni splatnosti společně s jistinou. Společnost Emmas Credit s.r.o. byla založena roku 2014,jako zprostředkovatel rychlých, bezpečných, online půjček.
Naším cílem v Emma's Credit je činit finanční prostředky dostupné, když je zrovna potřebujete, ať je to z jakéhokoli důvodu, a to prostřednictvím krátké, jednoduché a bezpečné žádosti.
Zažádejte si o online půjčku kdykoliv, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a dozvíte se výsledek okamžitě. V případě, že Vám bude půjčka schválena, můžete finanční prostředky očekávat na účtu maximálně do třiceti minut v průběhu pracovní doby.
Pokud si zažádáte mimo pracovní dobu, můžete finanční prostředky očekávat následující pracovní den.
Pro nové klienty je výše možné částky mezi 500 Kč- 3000 Kč na dobu 1-30 dní. Pro vracející se zákazníky poskytujeme půjčky až do výše 7000 Kč až na dobu 45 dní.
Maximální výše smluvního úroku je 1% denně, tzn. 365% ročně.
Chápeme, že v životě mohou nastat něčekané události, které mohou mít za následek neschopnost splatit půjčku včas, proto umožňujeme našim klientům změnit si dobu splatnosti, stačí pouze zaplatit nahromaděný úrok a poplatek za prodloužení.
V případě, že nemůžete uhradit sovu půjčku, kontaktujte prosím náš zákaznický servis. Pokusíme se společně s Vámi najít nějaké řešení.
Pokud se dostanete do prodlení, znamená to, že ke smluvnímu úroku budete dále muset platit smluvní pokutu ve výši 0,1 % denně z dlužné částky, úrok z prodlení v zákonné výši a náhradu nákladů na vymáhání ve výši 30 Kč denně.
Prodlení může nepříznivě ovlivnit Vaše šance na získání další půjčky od Emmas Credit stejně jako od jiných nebankovních společností.