Jste nový zákazník?

Získej slevu!
 
 
 
 

O nás

Dostupné finanční prostředky 

Naším cílem  v Emma's Credit je činit finanční prostředky dostupné, když je zrovna potřebujete. Nezáleží, na co je potřebujete. Peníze vám pomůžeme získat prostřednictvím krátké, jednoduché, bezpečné online žádosti.  Ceníme si Vašeho času, a proto vám nabízíme jen férové, snadné a rychlé řešení.

Rychlý a bezpečný online úvěr

Vyvinuli jsme sofistikovanou a automatickou online platformu, která poskytuje okamžité krátkodobé finanční prostředky, a radíme našim zákazníkům, jak s těmito finančními prostředky moudře zacházet.
Neexistuje žádné papírování, schůzky s bankovními manažery nebo setrvávání na telefonu, protože všechny naše služby jsou on-line a téměř okamžité. Také umožňujeme našim žadatelům zvolit si tolik peněz, kolik si chtějí půjčit, a na tolik dní nebo týdnů, na kolik je potřebují.

Transparentnost

Když volíte půjčku a dobu jejího trvání, hned budete vědět, kolik budete muset přesně splatit. Neexistují žádné skryté poplatky. Naše závazky zodpovědně půjčovat myslíme vážně a snažíme se, aby se naši zákazníci stali jádrem toho, co děláme.