Jste nový zákazník?

Získej slevu!
 
 
 
 

O naší online půjčce

Proč si zvolit právě Emmas Credit?

• Snadný proces žádosti o půjčku.
• Lepší smluvní podmínky: členství v zákaznickém klubu Emmas Credit vám může přinést až slevu 30% na úrok, možnost půjčky až do výše 7000 Kč a to na dobu 45 dní.
Možnost úhrady půjčky v předtermínu. Umožňujeme splatit půjčku ještě před daným termínem splatnosti, zaplatíte pouze za dny, po které jste měli peníze skutečně vypůjčené.
Prvotřídní servis. Pracovníci našeho zákaznického servisu jsou Vám vždy k dispozici, můžete se s nimi spojit prostřednictvím telefonu, e-mailu, či případně Facebooku.

O naší online půjčce

Emma’s Credit rychlé online půjčky.  Kdykoli pošlete online žádost, 24/7, získáte automatickou odpověď od našeho rozhodovacího systému a hotovost zaslanou na Váš bankovní účet do 30 minut od ověření banky a e-mailu. 

Co děláme?

Naším cílem je řešit příležitostné nebo krátkodobé potřeby peněžního toku jednotlivců rychlým a jednoduchým způsobem. Necháváme žadatele si vybrat, kolik hotovosti si chtějí půjčit a na kolik dní nebo týdnů ji potřebují. 

Nemusíte si půjčovat jasně danou částku, kterou ani nepotřebujete. Nemusíte platit úrok za delší dobu, než je nutné. Půjčku můžete splatit bez poplatků dříve. A k tomu získáte řadu dalších výhod.

Jak to děláme?

Provádíme kontrolu úvěru, která je součástí našeho automatického rozhodovacího procesu. Máme moderní, specializované ověřovací systémy, protože chceme půjčovat pouze lidem, o kterých se domníváme, že jsou schopni nám splatit peníze bez jakéhokoliv přílišného finančního stresu. K získání té nejlepší možnosti půjčky dbejte na to, že nám v žádosti uvedete co nejvíce přesných informací.

 

Požádejte o půjčku

Kolik peněz?

 
 

 

Na kolik dní?

 
 

dní

 
 

Vypůjčeno

2,000.00

 

+ Úrok

0.40

 
 

= Celková částka

2.40

 
 
 
 

emmascredit.cz

Vítejte na Emma's credit! Můžeme na Váš účet odeslat 3000 Kč do 30 minut.

 

Úroky budou splatné tímto způsobem: jednorázově ke dni splatnosti společně s jistinou. Společnost Emmas Credit s.r.o. byla založena roku 2014,jako zprostředkovatel rychlých, bezpečných, online půjček.
Naším cílem v Emma's Credit je činit finanční prostředky dostupné, když je zrovna potřebujete, ať je to z jakéhokoli důvodu, a to prostřednictvím krátké, jednoduché a bezpečné žádosti.
Zažádejte si o online půjčku kdykoliv, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a dozvíte se výsledek okamžitě. V případě, že Vám bude půjčka schválena, můžete finanční prostředky očekávat na účtu maximálně do třiceti minut v průběhu pracovní doby.
Pokud si zažádáte mimo pracovní dobu, můžete finanční prostředky očekávat následující pracovní den.
Pro nové klienty je výše možné částky mezi 500 Kč- 3000 Kč na dobu 1-30 dní. Pro vracející se zákazníky poskytujeme půjčky až do výše 7000 Kč až na dobu 45 dní.
Maximální výše smluvního úroku je 1% denně, tzn. 365% ročně.
Chápeme, že v životě mohou nastat něčekané události, které mohou mít za následek neschopnost splatit půjčku včas, proto umožňujeme našim klientům změnit si dobu splatnosti, stačí pouze zaplatit nahromaděný úrok a poplatek za prodloužení.
V případě, že nemůžete uhradit sovu půjčku, kontaktujte prosím náš zákaznický servis. Pokusíme se společně s Vámi najít nějaké řešení.
Pokud se dostanete do prodlení, znamená to, že ke smluvnímu úroku budete dále muset platit smluvní pokutu ve výši 0,1 % denně z dlužné částky, úrok z prodlení v zákonné výši a náhradu nákladů na vymáhání ve výši 30 Kč denně.
Prodlení může nepříznivě ovlivnit Vaše šance na získání další půjčky od Emmas Credit stejně jako od jiných nebankovních společností.