Jste nový zákazník?

Získej slevu!
 
 
 
 

O naší online půjčce

Proč si zvolit právě Emmas Credit?

• Snadný proces žádosti o půjčku.
• Lepší smluvní podmínky: členství v zákaznickém klubu Emmas Credit vám může přinést až slevu 30% na úrok, možnost půjčky až do výše 7000 Kč a to na dobu 45 dní.
Možnost úhrady půjčky v předtermínu. Umožňujeme splatit půjčku ještě před daným termínem splatnosti, zaplatíte pouze za dny, po které jste měli peníze skutečně vypůjčené.
Prvotřídní servis. Pracovníci našeho zákaznického servisu jsou Vám vždy k dispozici, můžete se s nimi spojit prostřednictvím telefonu, e-mailu, či případně Facebooku.

O naší online půjčce

Emma’s Credit rychlé online půjčky.  Kdykoli pošlete online žádost, 24/7, získáte automatickou odpověď od našeho rozhodovacího systému a hotovost zaslanou na Váš bankovní účet do 30 minut od ověření banky a e-mailu. 

Co děláme?

Naším cílem je řešit příležitostné nebo krátkodobé potřeby peněžního toku jednotlivců rychlým a jednoduchým způsobem. Necháváme žadatele si vybrat, kolik hotovosti si chtějí půjčit a na kolik dní nebo týdnů ji potřebují. 

Nemusíte si půjčovat jasně danou částku, kterou ani nepotřebujete. Nemusíte platit úrok za delší dobu, než je nutné. Půjčku můžete splatit bez poplatků dříve. A k tomu získáte řadu dalších výhod.

Jak to děláme?

Provádíme kontrolu úvěru, která je součástí našeho automatického rozhodovacího procesu. Máme moderní, specializované ověřovací systémy, protože chceme půjčovat pouze lidem, o kterých se domníváme, že jsou schopni nám splatit peníze bez jakéhokoliv přílišného finančního stresu. K získání té nejlepší možnosti půjčky dbejte na to, že nám v žádosti uvedete co nejvíce přesných informací.