Jste nový zákazník?

Získej slevu!
 
 
 
 

Zákaznický klub

Zákaznický klub společnosti Emmas Credit

Předmět našeho podnikání je založen na vzájemné důvěře. Když si jednou od nás vezmete půjčku a vrátíte ji včas a budete splňovat podmínky přijetí do zákaznického klubu, budeme vás o této skutečnosti ihned  informovat prostřednictvím emailu.

Být věrným zákazníkem u Emma’s Credit se vyplatí

Když už jednou jste členem zákaznického klubu a i nadále dodržujete smluvní podmínky, budete odměněn speciálními benefity, podle vašeho zákaznického hodnocení. Jaké benefity můžete získat:


• vyšší půjčka
• delší výpůjční doba
• nižší úrok
• speciální slevy


Kdykoliv získáte v rámci zákaznického klubu nové hodnocení, budeme vás neprodleně informovat, jaké výhody získáváte

Jaké jsou podmínky přijetí do zákaznického klubu?

1)    musíte splati půjčku včas
2)    půjčku musíte mít nejméně 10 dní
3)    zapůjčená částka musí být nejméně 1500 Kč

 

*upozorňujeme, že jsou i další parametry, které mají vliv na přijetí do zákaznického klubu stejně, jako na postup na vyšší zákaznické hodnocení

Mějte na paměti, že přijetí do zákaznického klubu i postup na vyšší zákaznické hodnocení je prováděno automaticky, bez jakéhokoli zásahu ze strany zaměstnanců.

Jakmile splníte všechny podmínky a parametry, stanete se automaticky členy našho kluu, Budeme vás informovat emailem

Důvody pro ztracení výhod zákaznického klubu:

Předmět našeho podnikání je založen na vzájemné důvěře. Speciální smluvní podmínky poskytujeme zákazníkům, u kterých věříme, že nebudou mít žádný problém s jejich plněním.
Důvodem pro ztracení výhod zákaznického klubu může být pozdní splácení poslední půjčky.

Vždy je možnost získat výhody zákaznického klubu zpět!
Jak? Využívejte dále zodpovědně našich služeb, příští půjčku zaplaťte včas a snadno získáte nazpět speciální výhody, které jste měli dříve, případně si ještě můžete polepšit.

zažádejte o další půjčku u Emma’s Credit.

 

Požádejte o půjčku

Kolik peněz?

 
 

 

Na kolik dní?

 
 

dní

 
 

Vypůjčeno

2,000.00

 

+ Úrok

0.40

 
 

= Celková částka

2.40

 
 
 
 

emmascredit.cz

Vítejte na Emma's credit! Můžeme na Váš účet odeslat 3000 Kč do 30 minut.

 

Úroky budou splatné tímto způsobem: jednorázově ke dni splatnosti společně s jistinou. Společnost Emmas Credit s.r.o. byla založena roku 2014,jako zprostředkovatel rychlých, bezpečných, online půjček.
Naším cílem v Emma's Credit je činit finanční prostředky dostupné, když je zrovna potřebujete, ať je to z jakéhokoli důvodu, a to prostřednictvím krátké, jednoduché a bezpečné žádosti.
Zažádejte si o online půjčku kdykoliv, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a dozvíte se výsledek okamžitě. V případě, že Vám bude půjčka schválena, můžete finanční prostředky očekávat na účtu maximálně do třiceti minut v průběhu pracovní doby.
Pokud si zažádáte mimo pracovní dobu, můžete finanční prostředky očekávat následující pracovní den.
Pro nové klienty je výše možné částky mezi 500 Kč- 3000 Kč na dobu 1-30 dní. Pro vracející se zákazníky poskytujeme půjčky až do výše 7000 Kč až na dobu 45 dní.
Maximální výše smluvního úroku je 1% denně, tzn. 365% ročně.
Chápeme, že v životě mohou nastat něčekané události, které mohou mít za následek neschopnost splatit půjčku včas, proto umožňujeme našim klientům změnit si dobu splatnosti, stačí pouze zaplatit nahromaděný úrok a poplatek za prodloužení.
V případě, že nemůžete uhradit sovu půjčku, kontaktujte prosím náš zákaznický servis. Pokusíme se společně s Vámi najít nějaké řešení.
Pokud se dostanete do prodlení, znamená to, že ke smluvnímu úroku budete dále muset platit smluvní pokutu ve výši 0,1 % denně z dlužné částky, úrok z prodlení v zákonné výši a náhradu nákladů na vymáhání ve výši 30 Kč denně.
Prodlení může nepříznivě ovlivnit Vaše šance na získání další půjčky od Emmas Credit stejně jako od jiných nebankovních společností.