Jste nový zákazník?

Získej slevu!
 
 
 
 

Co je to rychlá půjčka?

Co je to rychlá půjčka?

Rychlá půjčka je snadný způsob, jak získat peníze pro okamžitou potřebu, když se Vám jich zrovna nedostává.
Určitě se Vám už někdy v minulosti stalo, že bylo nutné co nejrychleji uhradit nějaký neočekávaný výdaj a výplata byla dva týdny daleko.

Přesně v situacích jako je tato, je rychlá půjčka ideálním řešením - půjčka ihned je nízká finanční částka, kterou si vypůjčíte na kratší dobu (několik dní až pár týdnů) s úmyslem něco urychleně zaplatit. Jako termín splatnosti si můžete zvolit stejné datum, jako den, kdy očekáváte, že Vám na účet mají přijít nějaké peníze, například měsíční výplata.

Jedním z nejsnadnějších způsobů jak získat rychlou půjčku je půjčka online, u kterých není nutné ani opustit teplo domova. Není nutné nikam chodit, sjednávat schůzky, stačí se pohodlně usadit v pohovce a vyplnit žádost.

 

Jak mohu dostat rychlou půjčku?

V prohlížeči si otevřete na naši domovskou stánku, kde si ihned zvolíte výši vypůjčené částky a také dobu, na kterou si chcete peníze půjčit. Poté vyplníte své osobní informace do online žádosti a pak už nezbývá nic jiného než pár vteřin počkat na rozhodnutí, zda Vám byla půjčka schválena nebo naopak zamítnuta. V případě, že jste již využili služeb naší společnosti a jste tím pádem vracející se zákazník, přihlaste se do vašeho profilu, pomocí e-mailu a hesla. Výrazně tím urychlíte žádost o půjčku, protože osobní informace budou tím pádem ve formuláři již předvyplněné.

V případě, že Vám bude půjčka schválena v průběhu pracovní doby, která je od pondělí do pátku, mezi 9:00 a 17:00, odešleme peníze na Váš bankovní účet do 30 minut.

 

Splácení půjčky

Až přijde doba, kdy se začne blížit termín splatnosti Vaší půjčky, začnete od nás dostávat upozornění prostřednictvím emailu a sms zpráv. Naším cílem není účtovat klientům pokutové poplatky za opoždění, proto se snažíme zajistit, aby klienti měli dostatek času ujistit se, že budou mít v den splatnosti částku potřebnou k úhradě půjčky. Přečtěte si více v sekci “jak splatit svou první rychlou půjčku?”.

Spravování online půjčky

Poskytujeme velmi snadný systém pro  spravování online půjčky. Po rychlém přihlášení za pomoci emailu a hesla máte ihned přehledně k dispozici informace o Vaší půjčce, případně můžete velmi snadno udělat sami nutné změny- odsunutí termínu splatnosti, nebo uhradit půjčku  v předtermínu, stačí pouze několik kliknutí a vše si pohodlně a hlavně snadno zařídíte sami.

Zodpovědné půjčování

U nás v Emmas Credit věříme v poskytování půjček zodpovědně - půjčky poskytujeme pouze v případě, když jsme si absolutně jisti, že jejich splácení nebude mít v budoucnosti za následek vyvíjení přílišného finančního stresu na naše klienty. Protože chceme, aby naše půjčky sloužily pouze jako pomoc k pokrytí neočekávaných výdajů, poskytujeme první půjčku pouze do maximální výše 3000 Kč a to na dobu 30 dní.
Pro vracející se věrné zákazníky nabízíme různé benefity a odměny, jako například nižší úroková sazba, možnost vypůjčit si vyšší částku, popřípadě slevové kupony různých hodnot.

Proč si vzít online půjčku?

✓ Žádné skryté poplatky
✓ Žádné papírování
✓ Žádné schůzky v bance
✓ Rychlý proces žádosti
✓ Možnost spravovat si půjčku jednoduše online