Jste nový zákazník?

Získej slevu!
 
 
 
 

Krátkodobá půjčka

Krátkodobá půjčka

Krátkodobá půjčka je momentálně nejrozšířenější forma úvěru. Nejčastěji je využívána lidmi, kteří nemají možnost si půjčit od členů rodiny či blízkých přátel.
Krátkodobé půjčky jsou nejčastěji využívány na koupi předmětů do domácnosti, případně na úhradu nezbytných účtů za bydlení atd.

Krátkodobé půjčky neobsahují žádné skryté poplatky, není nutné žádné pojištění. Zároveň díky snadnému procesu žádosti, který je kompletně online je velmi snadné získat úvěr bez nutnosti opustit pohodlí domova.

Krátkodobé půjčky jsou často jedinou možností pro lidi, kteří potřebují akutně něco pořídit a odklad nákupu prostě a jednoduše není možný. Zároveň jsou hojně využívány na uhrazení běžných životních nákladů na bydlení, služby a jídlo a jiné nezbytné výlohy.

Při výběru společnosti, ok které si vzít nebankovní půjčku je dobré seznámit se s názory lidí, kteří už společnost využili.  Také je nezbytností seznámit se s obchodními podmínkami, tím předejdete případným nedorozuměním, která by mohla nastat, zároveň doporučujeme, abyste si předem dobře propočítali částku, kterou bude nutno vrátit a podrobně si pročetli smluvní podmínky.

Krátkodobé půjčky vám mohou nabídnout:

  • Půjčky na cokoli- nemusíte peníze použít na něco předem určeného, což vám zajistí jistý stupeň soukromí
  • Jednoduchá žádost- krátkodobé půjčky mají až neuvěřitelně jednoduchý proces žádosti, kterou si můžete vyplnit online, ve většině případů budete požádáni o vyplnění jména, telefonního čísla a dalších obecných nformací
  • Rychlé schválení- žádost je vyhodnocena prakticky okamžitě, hned po odeslání žádosti a 1 Kč na bankovní účet společnosti, budou vám odeslány peníze na bankovní účet do 30 minut

Krátkodobé půjčky jsou ideálním řešením krizových situací, kdy se vám zrovna nedostává financí, a přesto je nutné uhradit nějaký neočekávaný výdaj.