Jste nový zákazník?

Získej slevu!
 
 
 
 

Krátkodobá půjčka

Krátkodobá půjčka

Krátkodobá půjčka je momentálně nejrozšířenější forma úvěru. Nejčastěji je využívána lidmi, kteří nemají možnost si půjčit od členů rodiny či blízkých přátel.
Krátkodobé půjčky jsou nejčastěji využívány na koupi předmětů do domácnosti, případně na úhradu nezbytných účtů za bydlení atd.

Krátkodobé půjčky neobsahují žádné skryté poplatky, není nutné žádné pojištění. Zároveň díky snadnému procesu žádosti, který je kompletně online je velmi snadné získat úvěr bez nutnosti opustit pohodlí domova.

Krátkodobé půjčky jsou často jedinou možností pro lidi, kteří potřebují akutně něco pořídit a odklad nákupu prostě a jednoduše není možný. Zároveň jsou hojně využívány na uhrazení běžných životních nákladů na bydlení, služby a jídlo a jiné nezbytné výlohy.

Při výběru společnosti, ok které si vzít nebankovní půjčku je dobré seznámit se s názory lidí, kteří už společnost využili.  Také je nezbytností seznámit se s obchodními podmínkami, tím předejdete případným nedorozuměním, která by mohla nastat, zároveň doporučujeme, abyste si předem dobře propočítali částku, kterou bude nutno vrátit a podrobně si pročetli smluvní podmínky.

Krátkodobé půjčky vám mohou nabídnout:

  • Půjčky na cokoli- nemusíte peníze použít na něco předem určeného, což vám zajistí jistý stupeň soukromí
  • Jednoduchá žádost- krátkodobé půjčky mají až neuvěřitelně jednoduchý proces žádosti, kterou si můžete vyplnit online, ve většině případů budete požádáni o vyplnění jména, telefonního čísla a dalších obecných nformací
  • Rychlé schválení- žádost je vyhodnocena prakticky okamžitě, hned po odeslání žádosti a 1 Kč na bankovní účet společnosti, budou vám odeslány peníze na bankovní účet do 30 minut

Krátkodobé půjčky jsou ideálním řešením krizových situací, kdy se vám zrovna nedostává financí, a přesto je nutné uhradit nějaký neočekávaný výdaj.

 

Požádejte o půjčku

Kolik peněz?

 
 

 

Na kolik dní?

 
 

dní

 
 

Vypůjčeno

2,000.00

 

+ Úrok

0.40

 
 

= Celková částka

2.40

 
 
 
 

emmascredit.cz

Vítejte na Emma's credit! Můžeme na Váš účet odeslat 3000 Kč do 30 minut.

 

Úroky budou splatné tímto způsobem: jednorázově ke dni splatnosti společně s jistinou. Společnost Emmas Credit s.r.o. byla založena roku 2014,jako zprostředkovatel rychlých, bezpečných, online půjček.
Naším cílem v Emma's Credit je činit finanční prostředky dostupné, když je zrovna potřebujete, ať je to z jakéhokoli důvodu, a to prostřednictvím krátké, jednoduché a bezpečné žádosti.
Zažádejte si o online půjčku kdykoliv, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a dozvíte se výsledek okamžitě. V případě, že Vám bude půjčka schválena, můžete finanční prostředky očekávat na účtu maximálně do třiceti minut v průběhu pracovní doby.
Pokud si zažádáte mimo pracovní dobu, můžete finanční prostředky očekávat následující pracovní den.
Pro nové klienty je výše možné částky mezi 500 Kč- 3000 Kč na dobu 1-30 dní. Pro vracející se zákazníky poskytujeme půjčky až do výše 7000 Kč až na dobu 45 dní.
Maximální výše smluvního úroku je 1% denně, tzn. 365% ročně.
Chápeme, že v životě mohou nastat něčekané události, které mohou mít za následek neschopnost splatit půjčku včas, proto umožňujeme našim klientům změnit si dobu splatnosti, stačí pouze zaplatit nahromaděný úrok a poplatek za prodloužení.
V případě, že nemůžete uhradit sovu půjčku, kontaktujte prosím náš zákaznický servis. Pokusíme se společně s Vámi najít nějaké řešení.
Pokud se dostanete do prodlení, znamená to, že ke smluvnímu úroku budete dále muset platit smluvní pokutu ve výši 0,1 % denně z dlužné částky, úrok z prodlení v zákonné výši a náhradu nákladů na vymáhání ve výši 30 Kč denně.
Prodlení může nepříznivě ovlivnit Vaše šance na získání další půjčky od Emmas Credit stejně jako od jiných nebankovních společností.