Jste nový zákazník?

Získej slevu!
 
 
 
 

Půjčka online

Půjčka online

Jaké jsou výhody online půjček?

V České republice je stále více a více žadatelů o online půjčky, které skýtají určité výhody. Několik výhod jsme jich pro vás vybrali:

1. Nemusíte trávit čas čekáním v nekonečných frontách. V případě, že si zažádáte půjčku online, vyhnete se době strávené vyplňováním formulářů přímo v bance.

Nemusíte vyplňovat stohy dokumentů. Obvykle je žádost o půjčku spojená s vyplňováním neuvěřitelného počtu papírů, dokládáním příjmů atd. Pokud si zažádáte o půjčku online, je proces o moc snadnější, stačí pouze vyplnit krátký dotazník.

3. Zažádejte si o půjčku z domova. Vyplnit žádost si můžete přímo z pohodlí vašeho gauče. Finanční prostředky budou převedeny přímo na váš bankovní účet, aniž byste museli vůbec opustit pokoj.

4. Dostanete peníze přímo na váš bankovní účet. V případě, že byla vaše žádost o online půjčku schválena, budou finanční prostředky převedeny na bankovní účet ještě v ten samý den, což znamená, že můžete zaplatit potřebné složenky a jiné účty prakticky okamžitě.

Proč právě vy potřebujete rychlou půjčku online?

Finanční experti doporučují ideální finanční rezervu na horší čase ve výšce 3-6 měsíčních platů. Občas se ovšem stane něco neočekávaného, na co nebyl nikdo předem připraven. To přesně může být situace, kdy se rozhodnete využít online půjčky.
Online půjčky jsou nejčastěji využívané na situace typu náhlá porucha auta a jeho následná oprava, účty za lékaře, opravy v domácnosti a další. Nikdo nemůže být vždy připraven na všechno.

Jiné alternativy, jak získat peníze v případě nouze je poptat se u přátel, či členů rodiny.

 

Požádejte o půjčku

Kolik peněz?

 
 

 

Na kolik dní?

 
 

dní

 
 

Vypůjčeno

2,000.00

 

+ Úrok

0.40

 
 

= Celková částka

2.40

 
 
 
 

emmascredit.cz

Vítejte na Emma's credit! Můžeme na Váš účet odeslat 3000 Kč do 30 minut.

 

Úroky budou splatné tímto způsobem: jednorázově ke dni splatnosti společně s jistinou. Společnost Emmas Credit s.r.o. byla založena roku 2014,jako zprostředkovatel rychlých, bezpečných, online půjček.
Naším cílem v Emma's Credit je činit finanční prostředky dostupné, když je zrovna potřebujete, ať je to z jakéhokoli důvodu, a to prostřednictvím krátké, jednoduché a bezpečné žádosti.
Zažádejte si o online půjčku kdykoliv, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a dozvíte se výsledek okamžitě. V případě, že Vám bude půjčka schválena, můžete finanční prostředky očekávat na účtu maximálně do třiceti minut v průběhu pracovní doby.
Pokud si zažádáte mimo pracovní dobu, můžete finanční prostředky očekávat následující pracovní den.
Pro nové klienty je výše možné částky mezi 500 Kč- 3000 Kč na dobu 1-30 dní. Pro vracející se zákazníky poskytujeme půjčky až do výše 7000 Kč až na dobu 45 dní.
Maximální výše smluvního úroku je 1% denně, tzn. 365% ročně.
Chápeme, že v životě mohou nastat něčekané události, které mohou mít za následek neschopnost splatit půjčku včas, proto umožňujeme našim klientům změnit si dobu splatnosti, stačí pouze zaplatit nahromaděný úrok a poplatek za prodloužení.
V případě, že nemůžete uhradit sovu půjčku, kontaktujte prosím náš zákaznický servis. Pokusíme se společně s Vámi najít nějaké řešení.
Pokud se dostanete do prodlení, znamená to, že ke smluvnímu úroku budete dále muset platit smluvní pokutu ve výši 0,1 % denně z dlužné částky, úrok z prodlení v zákonné výši a náhradu nákladů na vymáhání ve výši 30 Kč denně.
Prodlení může nepříznivě ovlivnit Vaše šance na získání další půjčky od Emmas Credit stejně jako od jiných nebankovních společností.